UniCal

Yeni Medya ve İletişim Kulübü ile Yeni Medya ve İletişim Bölümü iş birliğinde, öğrencilerin kullanılabilirlik ve kullanıcı deneyimi konularında uygulamalı bir çalışma deneyimi yaşamaları amacıyla “Kullanılabilirlik ve Kullanıcı Deneyimi Semineri”ni düzenleyecek. UX Services Senior User Experience Researcher Ahmet Erşanlı’nın konuşmacı olacağı etkinlik, 16 Aralık Pazartesi günü 09.00-12.00 saatleri arasında 1A 03-05 numaralı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İletişim Sanatları Bölümü, 3. ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik “Kişilerarası İletişimde Sorunları Çözümleme” seminerini düzenleyecek. Klinik Psikolog Alev Yıldırım’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 17 Aralık Salı günü 15.00-17.00 saatleri arasında 4. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Yeni Medya ve İletişim Kulübü, öğrencilerin QR kodlar ve artırılmış gerçeklik teknolojisi kullanarak hazırladıkları 2020 temalı içerikleri 20 Aralık Cuma günü 11.00-14.00 saatleri arasında 1A 03-05 STF Seminer Salonu’nda sergileyecek.

Ataköy Yerleşkesi

Pantone Sanat ve Tasarım Kulübü, Çizgi Film ve Animasyon Kulübü, İletişim Tasarımı Bölümü ve Çizgi Film ve Animasyon Bölümü iş birliğinde, “Adforce - Biraz Ben Biraz Reklam” başlıklı söyleşi ve atölye çalışması düzenlenecek. AdForce Reklamcılık Vakfı Tasarım Sanatçısı Özge Güven’in konuşmacı olacağı etkinlik, 20 Aralık Cuma günü 14.00-17.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi